пʼятниця, 1 серпня 2014 р.

Сезон завдань від Вензелика відкрито!!

Доброго дня, любі наші читачі!


Сьогодні ми розпочинаємо сезон завдань. І першим буде доволі специфічне тематичне завдання. Оскільки сьогодні 1 серпня, а через місяць розпочинається навчальний рік, то першим нашим завданням буде виготовити роботу до Дня знань.Правила участі в завданнях Ви можете побачити у відповідному розділі.

Вимоги до робіт, які братимуть участь у цьому завданні, прості і лаконічні - роботи повинні відповідати тематиці завдання, та мають бути дотримані загальні правила участі у завданнях.

Кожну роботу потрібно додати в Inlinkz (будуть відкриті до кінця прийому робіт) , та опублікувати у Вашому блозі ОКРЕМИМ ПОСТОМ, включивши до посту з роботою БАНЕР завдання та ПОСИЛАННЯ на наш магазин і пост з завданням.

Спеціально до цього завдання ми розробили лінійку чіпбордів під назвою "Граніт науки" , а також підбірку тематичних написів. Ви можете використати в роботах ці чіпборди, проте це не є обов"язковою умовою. Адже у нас є багато інших штучок, які можуть доповнити ваші шедеври)

Роботи прийматимуться до 30 серпня. Переможців обере команда дизайнерів (спільно з Вензеликом, звісно). Залежно від кількості поданих робіт, ми оберемо 1, 3 чи 5 кращих робіт завдання. Всі переможці отримають подарункові сертифікати на наш чіпборд, а один (одна?)) із них стане запрошеним дизайнером наступного в часі завдання.

Крім цього, ми приготували ще одну приємність - наприкінці цього сезону завдань , а це буде десь під Новий рік, ми розіграємо гарну призову лотерейку серед наших учасників. Умовою участі в лотереї є участь у всіх завданнях сезону, не важливо, чи Ви були серед кращих в тому чи іншому завданні.

Наші чарівні дизайнери підготували свої роботи для вашого натхнення.


Правда ж, вони чудові?

Мені вже не терпиться, коли мої дітки підростуть, і я, як і тисячі мам, буду вибирати зошитки-олівчики для малих школяриків, і збиратиму великий букет з айстр на Перший дзвоник, і відчуватиму щемливу радість від нового етапу в житті.

А поки що насолоджуємося і надихаємося. 

Ну що, поїхали?


Чекаємо Ваших робіт!

Натхнення всім, і удачі!


Добрый день, дорогие наши читатели!

Сегодня мы отрываем сезон заданий. И первым заданием будет - изготовить работу ко Дню знаний.
Правила участия в заданиях можно увидеть в разделе "Правила".

Требования к работам очень простые - работы должны соответствовать теме задания, а также дожны быть соблюдены общие правила участия в заданиях.
 Каждую работу необходимо добавить в  Inlinkz (открыты до окончания задания), а также опубликовать в своем блоге ОТДЕЛЬНЫМ ПОСТОМ, добавив в пост с работой 
 БАННЕР задания и ССЫЛКИ на наш магазин и пост с заданием.
Работы принимаем до 30 августа. Победителей выберет ДК. 

Кроме того, в конце этого сезона заданий, ориентировочно под Новый год, мы разыграем призовую лотерейку среди участников всех заданий. 

Желаем всем вдохновения и удачи! 
7 коментарів:

 1. Девочки, какие чудесные открыточки у вас получились!

  ВідповістиВидалити
 2. Желаю молодому блогу процветания и благополучия!
  Пусть много талантливых ПЧелок у вас появится!!!!

  ВідповістиВидалити
 3. девочки! удалите мою работу, пожалуйста - плохо правила прочитала, нету у меня чипборда

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. В зв"язку з тим, що наш блог ще зовсім молодий і чіпборд "Вензелик" представлений тільки в кількох магазинах України, ми вирішили поки що зняти умову про наявність нашого чіпборду в роботах до завдань. Тому Ваша робота приймається)

   Видалити

Залиште свій коментар