вівторок, 5 серпня 2014 р.

МК зі створення фону за допомогою чіпборду

Привіт всім! 


З вами Юля (Perekotishka) . Сьогодні я покажу, як можна зробити оригінальний фон для листівок за допомогою чипборду, спрею, чорнил та ембосингу.


 Оскільки я планую працювати з кольоровими чорнилами та спреями,  спочатку потрібно захистити наш чипборд від пофарбування, так як потім його можна використати в декоруванні листівки. Потрібно покрити одну сторону прозорими чорнилами і посипати прозорою пудрою для ембосингу , струсити надлишок і нагріти феном, щоб пудра розплавилася, таким чином при потраплянні спрею чи чорнила на чипборд його можна протерти вологою серветкою, і поверхня залишиться чистою . 
 Чипборд прикріпляємо до акрилового блоку за допомогою невеличких шматочків скотчу по краях і ставимо відтиски прозорим чорнилом на основі для листівки. Оскільки наші листівочки будуть з патріотичним настроєм, то за основу взято жовтий дизайнерський картон. Відтиски посипаємо пудрою для ембосінгу потрібного кольору, змітаємо надлишок  і запікаємо феном, до повного розплавлення пудри.
 Ось такий фон отримуємо після запікання пудри. Правда ж чудово вийшло?!
 Для другої листівки покладемо чипборд в декількох місцях основи і побризкаємо на неї спреєм. А для цікавого ефекту ще й пройдемося по чипборду чорнилом. Верхній відбиток зроблено за допомогою зеленого спрею, а нижній з використанням синього чорнила.
На цьому етапі маємо 2 основи для листівок з фоновим візерунком, зробленим за допомогою чипборду!
 А далі прикрашаємо наші листівки на свій смак. Я декорувала листівки за допомогою гілочок, квітів, листочків та чипборду, який до цього використовувала для створення фону, покривши його пудрою для ембосінгу різних кольорів.
 І трішки детальніше :

На цьому буду закінчувати, сподіваюсь, що вам було цікаво і корисно!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Залиште свій коментар