середа, 1 жовтня 2014 р.

Завдання №5. Стімпанкова фантазія

Доброго вечора нашим читачам!

Сьогодні стартуємо з новим завданнячком. Цього разу ми вирішили поекспериментувати в такому напрямку, як стімпанк.

Роботи на завдання приймаємо без обмежень на форму - листівки, конверти, теги, обкладинки, сторінки - тут Вашу фантазію не стримуємо, аби вона була стімпанковою)

Загальні правила участі в завданнях від Вензелика тут.
Наголошуємо, що роботи на завдання потрібно викладати ОКРЕМИМ постом, в якому не буде інших робіт, і обов"язково розміщувати в цьому пості БАНЕР завдання та ПОСИЛАННЯ на магазин. та пост з завданням.


Добрый вечер нашим читателям!

Сегодня стартуем с новым заданием. В этот раз мы решили поэкспериментировать в таком направлении, как стимпанк.

Работы на задание принимаем без ограничений формы - открытки, конверты, тэги, обложки, страницы - здесь Вашу фантазию не сдерживаем, лишь бы она была стимпанковой)

Общие правила участия в заданиях от Вензелика здесь.
Напоминаем, что работы по заданию следует публиковать ОТДЕЛЬНЫМ постом, в котором не будет других работ, и обязательно размещать в этом посте БАННЕР задания и ССЫЛКУ на магазин и пост с заданием.


Давайте, подивимось, що підготували наші дизайнери до цього завдання.

Запрошений дизайнер Таня Sonatajoy підготувала конверт для грошового подарунку в стилі стімпанк з використанням ключика та шестереньок.

    В мене створився блокнот для себе коханої.  Обожнюю користуватися речами, трішки брутальними, чи що)) Довго він був у мене в планах, і якби не нова лінія чіпборду "Стімпанк", то мабуть ще довго б не дійшли руки зробити щось особисто для себе) Блокнотик формату А6, обтягнутий шкірзамінником, картинка вкрита кракелюром, використала чіпборд стімпанковий кутик та набір шестерень


Стімпанкова валентинка
Готуватись до свят потрібно завчасно, отже, можна помаленьку робити  валентинки! Мало у кого чоловіки люблять сердечка і янголят, тож  давайте спробуємо зробити щось трішки брутальне і стімпанкове/ 

  


Завдання надихнуло мене на створення чоловічої листівки з саморобним фоном, який виготовлено за допомогою вирубок, сітки та акрилових фарб. На чіпборді з наборів шестерней 03 та 04 я спочатку зробила ембосінг золотою пудрою, а потім додала акцентів пудрою з ефектом окисленої міді.  

Дякуємо всім дизайнерам за натхнення!

Роботи на це завдання приймаємо до 31 жовтня.

Удачі!

2 коментарі:

Залиште свій коментар