неділя, 23 листопада 2014 р.

Blog Hop "Від хати до хати біленьким сніжком ішов Миколай із повним мішком"

Доброго недільного вечора, дорогі наші читачі!

Як ми вже казали, розіграш цукерки був першою ластівкою сезону святкових подарунків від майстерні "Вензелик". А сьогодні до цієї приємної справи приєднуються майстрині з нашої ДК.

Ми вирішили порадувати вас, затіявши перший блог-хоп від "Вензелика"! При цьому подаруночків буде не один, як зазвичай, а п'ять !!! По одній приголомшливо смачній рукодільній цукерці від наших дизайнерів!!! А це значить, що буде цілих п'ять щасливчиків, які виграють цукерочки від нас і нашого блогу!


   А тепер розповімо трохи про сам блог-хоп (Blog Hop), що ж це таке і, власне, про правила його проведення. Взагалі, блог хоп - це досить популярна практика в іноземних блогах, де замість наших улюблених "цукерочок", тобто розіграшів всіляких призів і подаруночків, існують саме блог-хопи (дослівно з англійської "стрибки по блогах"). І дійсно, суттю будь-якого блог-хопу є відвідати блоги всіх учасників дизайн-команди того чи іншого блогу, залишити в них коментарі і додати себе в лінки основного блогу. Проте, ми вирішили зробити спрощену версію, про це детальніше в умовах участі.
       Чому ми обрали саме таку форму для розіграшу наших цукерочок? Та просто тому, що у нас це поки зовсім нова, ще невипробувана практика, а по-друге, тому що це відмінна можливість трохи краще дізнатися і ближче познайомитися з членами нашої дружньої ДК! А щоб процес знайомства став  більш захоплюючим ми пропонуємо вам підглянути, які подаруночки приготували наші дизайнери.
Трохи правил:
1. Подарунки лише для  читачів блогу майстерні "Вензелик". Якщо ви хочете прийняти участь у розіграші, то ласкаво просимо до нас, будемо дуже вам раді.
2. Загляньте в гості до наших дизайнерів і відшукайте в їх постах слова складіть фразу.
Орися
Андріяна Завадовська
Tatiana Yemelyanenko
Танюшка Астахова
3. Розкажіть про наш блог-хоп у своєму блозі,  повісьте  на панельці блогу:
 - банер з активною ссилкою на цей пост;
- банер  магазину "Вензелик";
- вкажіть закодоване слово.
4. Цукеркові блоги не беруть участь.
5. Запишіться в лінки до 18 грудня включно. А 19 грудня загляньте під подушку, цілком можливо, саме вам Миколай приніс подарунок від Вензелика.

Подарунки поїдуть по Україні.
Бажаємо всім величезної удачі !!! 
І пригоди починаються!


18 коментарів:

 1. Дівчата, дуже цікава ідея!!! Сподіваюсь, що все зробила правильно. Кодову фразу відгадала))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибі, Юль за участь, все правильно і фраза і банери.

   Видалити
 2. Мне также понравилась идея с кодовыми словами и подарочками-сюрпризами)))

  ВідповістиВидалити
 3. Дуже цікаво, мені сподобалось))) віконечки з подаруночками дуже інтригуючі, все таке гарне).. я тільки не зрозуміла, де закодовану фразу потрібно вивести?

  ВідповістиВидалити
 4. Дуже цікаво, що за подаруночки! Дякую за шанс) хай Миколай порадує не тільки Читачів блогу, а й їх дизайнерів!)

  ВідповістиВидалити
 5. спасибо за такие интересные приключения!!! надеюсь получить один из рукоДельных шедевров девочек из ДК!!! спасибо за шанс :))

  ВідповістиВидалити
 6. Девочки, спасибо за возможность принять участие в таком интересном проекте. Подскажите, пожалуйста, может я что-то неправильно делаю? Баннер магазина у меня никак не появляется картинка на панельке в чем может быть причина, спасибо за ответ.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякуємо за участь. Вставте ось цей лінк зображення в гаджетhttp://venzelyk.com.ua/static/img/0000/0002/2468/22468736.1a2pa9q8ta.W215.png

   Видалити
 7. дякую за шанс всій ДК!!!! така цікава ідея і такі чарівні подаруночки!!!

  ВідповістиВидалити

Залиште свій коментар