понеділок, 10 листопада 2014 р.

Скрапові стилі з Вензеликом. Екостиль

Вітаємо всіх наших читачів і гостей!

Сьогодні ми з вами спробуємо розібратися в деяких тонкощах еко-стилю. За назвою цього стилю зрозуміло, що в таких роботах увага приділяється використанню природних палітр, натуральних матеріалів і деталей.  
Але спочатку трохи історії. У цього стилю немає бурхливого розвитку. Стиль складно назвати унікальним, через запозичення багатьох форм і прийомів в інших напрямів.  Про екостиль заговорили наприкінці XX століття, коли люди втомилися від проблем екології і вирішили створити свій власний «чистий» світ в квартирі чи будинку. За рахунок своєї позитивної енергетики, легкості сприйняття і універсальності колірної гами еко стилізація інтер'єру продовжує залишатися популярною. 
Цей стиль став популярний не тільки в будівництві, створенні інтер'єру і екологічно комфортних меблів та одягу, а й в декоративно-прикладній творчості.
  
  
Еко-стиль  в скрапі досягається простими елементами, головна умова - це природність і натуральність. Звичайно, дуже складно виконати роботу, використовуючи лише те, що запозичено у природи, але максимально наблизитись, я думаю, можливо. 
Отже, кольорова гамма цього стилю - природні натуральні тони, відтінки зеленого, синьо-блакитного, бежево-коричневого, пісочно-жовтого. Основним декоративним елементом  є сушені трави і квіти. Збирайте вподобані вам листочки, квіти і трави і не забувайте створювати гербарій. Не забуваємо також про гілочки і шишки, насіння і коробочки, мох і жолуді, кору, різні спеції і навіть висушені фрукти. Ще один елемент еко-стилю - це застосування натуральних матеріалів, таких як бавовна, льон, мішковина, мотузка, джут, рафія, сизаль і т. д. Картон, крафт-папір, гофрокартон, стара, вже прочитана газета - наступний елемент еко-стилю.
Хочеться додати, що майстерня чіпборду "Вензелик" значно спростила наше з вами завдання і випускає досить великий асортимент товарів в еко-стилістиці. Увесь розділ флора  чудово пасує до робіт цього стилю.
  
Не обійтись без неперевершених сніжинок та ялинкових прикрас в новорічних роботах.
  

І на завершення  трохи натхнення еко-стилем від наших дизайнерів. В роботі використано листочки з набору.


У своїй листівці я використала чіпбордову сніжинку 06, а також крафт папір, різні гілочки, ягідки шипшини, бадьян, корицю та зрізи дерева.
Дякую за увагу, до нових зустрічей!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Залиште свій коментар