середа, 17 грудня 2014 р.

Пограємо у відгадайку?

Привіт, дорогі читачі нашого блогу!

Сьогодні ми хочемо запропонувати вам побавитись у гру. А гра у нас не проста, а з дуже привабливими та з солодкими призами. Отож, не будемо довго тримати інтригу, та перейдемо до правил.

1) Для того, аби з нами бавитися, слід бути читачем нашого блогу.
2) Ми будемо дуже раді бачити вашу зацікавленість у нашій грі, якщо ви розкажете своїм друзям про неї у своєму блозі, прикрасивши банером гри свою бокову панельку.
3) Що ж  потрібно робити аби виграти приз? Читачем вже є, банер на панельку причепили, а далі? А далі вам потрібно відчути себе справжнім експертом у чіпознавстві. Наші дизайнери запропонують декілька робіт з використанням чіпборду від "Вензелика", а ви нам розкажете та повідаєте таємницю юзаних чіпиків. Цікаво, правда?
4) Ви вже визначились з використаними чіпиками? Прекрасно. Розкажіть нам про них у своєму блозі з посиланнями на чіпики у магазині, додайтеся в лінки, і якщо ви все зробили правильно, то приз вас не омине стороною. (До речі, інформацію про використані чіпи не обов'язково писати окремим дописом. Ми з радістю полюбуємось вашими шедеврами).
Щиро зичимо всім правильних відповідей та цікавої гри. 

Поглянемо, що ж підготували наші дизайнери.Поїхали! Бажаємо удачі)


2 коментарі:

  1. Не совсем поняла, в посте должна быть работа дизайнера и я говорю, например, что в этой работе использован чипборд ёлочка со ссылкой на него, да ?

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Можна не постити фотографій, просто перерахувати всі роботи по порядку і вказати ссилки на чіпи. Наприклад, в першій листівці від Орисі є такий-то чіпборд (або такі-то чіпборди))), і посилання. Ну або можете розмістити фото, як Вам зручно.

      Видалити

Залиште свій коментар