понеділок, 2 лютого 2015 р.

Завдання №11. Для чоловіків

Доброго вечора всім!

 Наше нове завдання буде стосуватися всього, що можна подарувати нашим коханим, чоловікам,  і просто друзям. Це можуть бути листівки, теги, коробочки - будь-що, що матиме чоловічий характер.

Наше новое задание будет касаться всего, что можно подарить нашим любимым, мужьям и просто друзьям. Это могут быть открытки, тэги, коробочки - что угодно, что будет иметь мужской характер.

Загальні правила участі в завданнях від Вензелика тут.
Наголошуємо, що роботи на завдання потрібно викладати ОКРЕМИМ постом, в якому не буде інших робіт, і обов"язково розміщувати в цьому пості БАНЕР завдання та ПОСИЛАННЯ на магазин, та пост з завданням.

Общие правила участия в заданиях от Вензелика здесь.
Напоминаем, что работы по заданию следует публиковать ОТДЕЛЬНЫМ постом, в котором не будет других работ, и обязательно размещать в этом посте БАННЕР задания и ССЫЛКУ на магазин и пост с заданием.


Надихати на чоловічі роботи розпочне запрошений дизайнер Катя Чудінова
 
Як і для більшості скрап-майстринь, чоловіча тема для мене є однією з найскладніших, проте я не змогла встояти перед чудовим набором шестерень і створила таку листівочку
Використано стімпанковий кутик 02 (K-011 ) та набір шестерень 02 (T-010 )Чипборд із розділу "Для чоловіків" такий самодастатній, як на мене, і говорить сам за себе). Тож  я надихнулася на створення листівки у такому важкому для мене стилі CAS.  


Використано:
Набір окулярів (СН-002) та Набір джентельмена (СН-003)


Мне хотелось сделать концептуальную мужскую открытку. По-моему, это получилось. Во многом, благодаря чипборду "Ладья" из набора "Шахматы"

Открытка о жизни, в которой, как и на шахматной доске, не всегда все просто. И о мужском характере, благодаря которому преодолеваются все трудности.
Использовала: Набор "Шахматы 02" (А-005) 
Використано:

Листівочка, яка переливається барвами, якщо дивитися на неї під певним кутом зору, так і наші другі половинки - справжні діаманти, якщо знайти до них підхід. В роботі використала Набір стрілочок 03(A-007 ) , Набір шестерень 03 ( T-011 )

Юля Мозгова (YuliaM)
Використано:
Чіпборд Рамочка R-072

 Роботи до цього завдання приймаємо до кінця місяця.
 Натхнення всім!Немає коментарів:

Дописати коментар

Залиште свій коментар