понеділок, 23 лютого 2015 р.

Скрапові стилі з Вензеликом. Mixed Media Style.

Доброго дня!
Рубрика "Скрапові стилі з Вензеликом" цього разу пропонує вашій увазі  - Mixed Media Style.
Mixed Media перекладається як "змішана техніка" і є, напевно, самим складним стилем в скрапі. Це стиль, в якому політ творчої фантазії взагалі нічим не обмежений. Для міксд медіа властиво поєднувати відразу кілька стилів, які разом творять абсолютно унікальну композицію. Роботи, виконані в цьому стилі, нагадують твори мистецтва. Зважаючи  на експериментальність своєї природи, мікс медіа допускає використання самих різних матеріалів і фактур, змішання багатьох технік. Саме в стилі Mixed Media особиста фотографія майже ніякого значення не має, або її змінюють до такої міри, що дізнатися дуже складно. У цьому стилі важливо саме цілісне сприйняття, у ньому складно виділити першорядні і другорядні елементи, центр і прикраси. Те, що на перший погляд виглядає хаотичним і сумбурним, важливо сприймати тільки цілком, бо це настрій, стан душі, світогляд автора.
Характеристики стилю.
Мабуть, найголовніша характеристика - відсутність яких би то не було правил:
- саморобний фон, зроблений з підручних матеріалів.
- контрастні, яскраві поєднання кольорів.
- активне використання всіляких художніх матеріалів: акварелі, гуаші, масла, кольорових олівців, фломастерів, лаків, чорнила, текстурних паст і грунту.
- застосування техніки колажу, вирізок, квитків і т.д.
- у сторінках дуже часто не буває фотографій, а якщо вони і є, то як елемент, рівний за значенням решті декору. Іноді навіть не зрозуміло, що на сторінці присутній знімок, хоч він і є.
Міксмедійні роботи нашої ДК

Tanya SonataJoy


Darina
1 коментар:

Залиште свій коментар