неділя, 16 серпня 2015 р.

Завдання 23. ОЕ: Колоски

Доброї ночі, друзі!


Літо підходить до кінця, а так ще хочеться його затримати. Сказати "Почекай"... Але природа бере своє. Достигають персики, яблука падають в нічних садах, золоті колоски пшениці радують око і водночас нагадують про швидке закінчення спекотної пори.

В нашому останньому літньому завданні ми поставили єдину вимогу - присутність в роботах колосків у будь-якому вигляді.

Доброй ночи, друзья!
 Лето заканчивается, а так еще хочется его задержать, сказать"Подожди"... Но природа берет свое. Дозревают персики, яблоки опадают в ночных садах, золотые колоски пшеницы радуют глаз и в то же время напоминают о скором окончании жаркой поры.
В нашем последнем летнем задании мы поставили единственное условие - присутсвие в работах колосков в любом виде.Загальні правила участі в завданнях від Вензелика тут.

Наголошуємо, що роботи на завдання потрібно викладати ОКРЕМИМ постом, в якому не буде інших робіт, і обов"язково розміщувати в цьому пості БАНЕР завдання та ПОСИЛАННЯ на магазин, та пост з завданням.

Общие правила участия в заданиях от Вензелика здесь.

Напоминаем, что работы по заданию следует публиковать ОТДЕЛЬНЫМ постом, в котором не будет других работ, и обязательно размещать в этом посте БАННЕР задания и ССЫЛКУ на магазин и пост с заданием. 


Даша і Орися підготували кілька робіт для натхнення.

Darina
 Я сделала веселый и "вкусный" магнит для кулинарных записей на холодильник. В основе - замечательная заготовка от Вензелик "Фартушек".


Немає коментарів:

Дописати коментар

Залиште свій коментар