середа, 1 березня 2017 р.

Галерейний пост.

Доброго дня, красунечки-майстрині!
Вже позаду зима і теплі днинки зовсім скоро приймуть нас в свої обійми. А ми оголошуємо підсумки нашої галереї лютого, та початок галереї березня.

Добрый день, красавицы-мастерицы!
Уже позади зима и теплые денёчки совсем скоро примут нас в свои объятия. А мы объявляем итоги галереи февраля и открытие галереи марта.


І рендом цього разу вподобав майстрині під номером 8, і це - Валерія! Вітаємо з перемогою, Ви отримуєте знижку на чіпборд від "Вензелика" 30%, та 15% на нечіпбордові позиції нашого магазину.

И рендому в этот раз приглянулась мастерица под номером 8, и это - Валерия! Поздравляем, Вы получаете скидку на чипборд от Вензелик 30%, и 15% на нечипбордовые позиции нашего магазина.

Нехай всім ця весна принесе гарний настрій, та натхнення. Творіть з нашим чіпбордом та долучайтеся до галереї березня. В своєму пості обов"язково додайте наш банер та пряме посилання на цей пост.
Дякуємо, що ви з нами, щасти вам!

И пусть всем эта весна принесет хорошее настроение и море вдохновения. Творите с нашим чипбордом и добавляйте свои работы в нашу галерею марта. В своем посте обязательно разместите наш баннер и прямую ссылку на этот пост. Спасибо, что вы с нами.


1 коментар:

Залиште свій коментар