субота, 27 травня 2017 р.

Завдання 54. До 27.06

Доброї суботи, друзі!

Правда, червень вже пахне і дурманить ягідними ароматами, хоч і, поки що, екзотично-привозними?) Хочеться побігти по вкритій росою траві, назбирати в горнятко перших суничок і немитими смакувати тут же, в саду? Ще зовсім трошки, і це стане реальністю, а у когось вже так і є)
Сьогоднішнє завдання буде про ягідний сезон, якого ми всі так чекаємо. Обов'язкові елементи - ягоди у будь-якій формі і чіпборд. Звісно, нам буде приємно, якщо це буде чіпборд "Вензелик";)


Правила участі у наших завданнях, як завжди, тут.

Призом для запрошеного дизайнера у завданні буде сертифікат на чіпборд від "Вензелика" на 100 грн і додаткова знижка 30% на решту покупки. Крім того, всі учасники ТОПу отримають знижки на одну покупку в магазині на 25%, і ще один щасливчик буде вибраний рендомом і отримає 30% знижку.

Доброй субботы, друзья!
Правда, июнь уже пахнет и дурманит ягодными ароматами, хоть пока что и екзотически-привозными?) Хочется побежать по влажной от росы траве, насобирать в кружку первой земляники и тут же, в саду, наслаждаться ей немытой, только что с грядки? Еще совсем немножко, и это станет реальностью, а у кого-то уже так и есть).
Сегодняшнее задание будет про ягодный сезон, которого все мы так ждем. Обязательные элементы - ягоды в любой форме и чипборд. Конечно, нам будет приятно, если это будет чимборд "Вензелик";)
Правила участия в заданиях, как всегда, здесь.Призом для приглашенного дизайнера будет сертификат на чипборд от "Вензелика" на 100 грн и дополнительная скидка 30% на остальную сумму покупки. Кроме этого, все участники ТОПа получат скидки на одну покупку в магазине на 25%, и еще один счастливчик будет выбран рендомом и получит 30% скидку. 

Перше натхнення від запрошеного дизайнера.

Всім привіт, мене звати Наталя Покотило.
Я дуже рада запрошенню і з радістю покажу Вам свою роботу.
Я зробила блокнот для запису рецептів, для себе, а то як кажуть "сапожник без сапог", це було про мене) але тепер вмене є ось такий соковитий блокнот А5 формату. Всередині 120 чистих, кремових листів. В роботі використала чіпборд Рецепти02 і Набір рамок11, а також ембосінг на кальці, висічки, фішку, перчик з пластику - покрашений акрилом, цукрові ягідки, декоративні банан з грушею і гудзик мухомор) А ще трішки фонових штампів і декоративний скотч.
Бажаю всім хорошого настрою і натхнення!!!
Ще один запрошений дизайнер Тетяна Тарасюк
 Всем привет!!!!! Хочу поблагодарить девочек за приглашение,очень приятно!!! Зовут меня Татьяна Тарасюк,для сегодняшнего задания я сделала подарочную коробочку в которую будет покладена или положена ))) кулинарная книга, потом эту коробочку можно будет использовать по разным назначениям, но как по мне я бы хранила там всякие вырезанные рецептики или записанные на листочках, которые не хочется переписывать в кулинарочку. В работе использовала чипборд - надпись Рецепты и кусочек тортика с вишенкой,чипборд оставила в первоначальном виде, я такой больше люблю. Давайте будем смотреть.


Олена Базюк
Як вам наша соковита літня дошка?! Супер правда?!
Відразу думки про літо, відпочинок, ягідну смакоту....
і ще літо для мене це якісь такі моменти безтурботності і легкості,
хочеться все відпустити і тільки насолоджуватись життям та коханими людьми поруч)))Використала чіпики
Набір комах                               Набір гілочок                Набір деревяних спилів
         
Орися
Літо – яскраве, різнобарвне, безтурботне…  Жодень місяць не схожий на інший.  І розпочинаємо ми з червня  - ягідного та  прохолодного ...
Черв’ячок куштує раннє яблуко, 
І червлене сонце гріє нас. 
Сонце красне! Ти пливеш корабликом, 
Червню, до ріки гукати час!

Використані матеріали:
Чекаємо Ваших робіт до 27 червня!
Натхнення всім!

4 коментарі:

 1. Какое классное ягодное задание. Баннер просто волшебный. И работы хорошИ)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо Наташенька)) Присоединяйтесь к нашему заданию)

   Видалити
  2. Спасибо Наташенька)) Присоединяйтесь к нашему заданию)

   Видалити
 2. Яке барвисте літо. Всі роботи чудові, дякую за натхнення.

  ВідповістиВидалити

Залиште свій коментар