четвер, 1 лютого 2018 р.

Завдання "Love is..."

Привіт, друзі! 

Сьогодні ми хочемо вас порадувати новиною - з цього місяця ми відновлюємо роботу блогу в повному обсязі. І перше наше  завдання -  "Love is..."  
У цьому завданні ми вирішили вам запропонувати подумати над темою любові/кохання, про її виникнення, прояви і про все що з нею пов'язано. Обмежень ніяких -  будь-який скрап-об'єкт із написом, серцем чи купідоном і  головне, щоб в ньому було якомога більше нашого улюбленого матеріалу - чіпборда! 


Наша дизайн-команда підготувала для вас незвичайні роботи для натхнення!
По нашему заданию у меня получилась страничка про нашу семью, про моих самых любимых мужчин в мире)

У мене освідчення в коханні для чоловіка, не дивлячись на прожиті роки разом, на всі перепетії сімейного життя - з кожним днем я люблю його ще сильніше !


 В мене склалась валентинка в трохи незвичній для цього свята палітрі. Щоб розбавити романтичну колірну гамму, я вирішила поекспериментувати на контрастах.


Використані матеріали:
Рамка , метелик з набору, троянди з набору, серце з набору слів про любов.

Для подарунку коханому зробила невеличку подарункову коробочку, 
адже кожен подарунок повинен бути довершеним у всьому, правда?!Використані матеріали:

Для нашего задания мне захотелось сделать черный, готический блокнот, где главный элемент-это сердце. 


Использовала материалы:
СЕРДЕЧКО 03, Овал из набора РАМКА 70

 Мне захотелось сделать ярко, стильно и функционально. Так родился набор топперов и красивая декоративная, но при этом очень практичная баночка

В дело пошла баночка из под ананасов.  Она была покрашена и украшена металлизированной лентой. Сверху конечно чиппорд, сияющий и переливающийся.
детальки:


Использовала:

Мой вариант любовной темы - зимняя открытка о тёплых чувствах. 
Любви все сезоны покорны!) Её можно подарить как на новый год, так и на день всех влюблённых, а можно и на день рождения. Интересной особенностью открыточки есть золотая ниточка, на которой, как бы висит ёлочный шар с изображением сердца.

Использовала материалы:

Правила
1. Для участі в завданнях потрібно бути постійним читачем блогу.
2. До участі в завданнях допускаються лише НОВІ роботи (ті, які не були опубліковані до моменту оголошення завдання).
3. На одне завдання можна подавати до трьох робіт.
4. Кожну роботу потрібно додати в Inlinkz (будуть відкриті до кінця прийому робіт) , та опублікувати у Вашому блозі ОКРЕМИМ ПОСТОМ, включивши до посту з роботою БАНЕР завдання та ПОСИЛАННЯ на наш магазин і пост з завданням.
5. Використання чіпборду  у вашій роботі є  обов'язковим. Безумовно, нам буде дуже приємно бачити ваші роботи виконані з використанням наших матеріалів.
5. Терміни подачі робіт до 28 лютого 2018 року.
З вимогами закінчили, тепер про винагороди.
Кращі роботи завдань визначаються дизайн-командою. Переможець отримає знижку 30% , запрошення подизайнити з нами та сертифікат на 150грн, для покупок у нашому магазині. 

І НАОСТАНОК. Ми залишаємо за собою право розміщувати фото робіт-учасників конкурсів в галереї магазину та груп в соцмережах, тому заздалегідь подбайте про захист Вашого авторства - не забувайте поставити копірайт на фото.

Бажаємо вам натхнення та чекаємо на ваші роботи.Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Залиште свій коментар