пʼятниця, 1 червня 2018 р.

Завдання "The Flight".

Привіт усім нашим читачам!!!
Літо в повному розпалі і саме зараз втілювати свої найсміливіші бажання, тому пропонуємо вам надихнутися польотом. Наше завдання цього місяця "The Flight". Трактувати тему можете як завгодно - від літака і дирижабля до мрії і натхнення. 

Натхнення від нашої дизайн команди
Наталия Гогина
У меня по заданию альбом про путешествия по Европейским странам), такой себе перелетный тур "Галопом по Европам"
Детальки альбома можно будет рассмотреть в ближайшем моем вдохновении)Использовала чипборд: Фон 36Фон 37 , Годинник з двома стрілочками


Літо - пора подорожей, відпочинку та релаксу)
І всі ці спогади ми хочемо зберегти в пам’яті, правда?
Люблю, коли фотографії роздруковані в альбомі, який можна погортати)
В мен альбомчик для романтичної сімейної подорожі)Використані чіпборди: ПОВІТРЯНА КУЛЯ 02, Напис СІМ'ЯГІЛОЧКА 24 , НАБІР ГУДЗИКІВ

Тільки про дві речі ми будемо шкодувати на смертному одрі - що мало любили і мало подорожували
Марк Твен
В подорожах ми пізнаємо нові країни, милуємось прекрасною архітектурою, природою. Зачасту, сама подорож - це вже феєрія свята і відпочинок. Але яка б країна не була прекрасна чи най-, най -... саме при близькому контакті ти бачиш зворотню сторону , приховану від рекламних буклетів і кольорових статтей у соцмережах. Може тому і варто подорожувати...побачити все?!  


Лена Feniksun
У меня вышла крылатая чековая книжечка. Не простая, а интерактивная) Как обычно бывает, интересное решение пришло внезапно. Я подумала почему бы не сделать крылья свободными!?)
       
В работе использовала: Ключик 08.  КрилаКутики 01Набір стрілочок 04 

Всем привет!
Наше "полетное" задание вдохновило меня создать Арт-журнал, вернее "АртБук" (так как в основе книга - пересказ какого-то мексиканского сериала, даже и не знаю откуда она у меня вообще;)). "АртБук" давненько собиралась сделать, ведь именно в таких журналах можно предоставить место для полного полета фантазий и мечтаний)) .     использовала: негативы (планшетки) от чипа; БАБОЧКА 013 БАБОЧКА 02 БАБОЧКА 06 ВОЗДУШНЫЙ ШАР 01 РАМКА DREAM НАБОР "КОЛЮЧКИ" 04  

Орися
Я намагалась візуалізувати свою давню мрію.

Використаний чіпборд: Повітряна куля, Напис, Набір хмаринок.

Валерия
 У меня получился миник для настоящего воздухоплавателя и мужчины. Много воздушных шаров и брутальных винтажных фонов. Что еще нужно для искателя приключений?  Использовала:  Набір рамок 15Набір стрілочок 02,  Набір дужок Лампочка 05  
Воздушные шары-это моя жизнь))) Моя семья-воздухоплаватели. Воздушные шары обожаю, летала, до сих пор помню чувство восторга и простора под облаками)))
Для нашего задания сделала маленький воздушный шарик с шестеренками. Чипики покрасила золотой акриловой краской.


  В работе использовала: НАБІР СТІМПАНКОВИЙНАБІР ШЕСТЕРЕНЬ 06НАБІР ШЕСТЕРЕНЬ 04НАБІР ШЕСТЕРЕНЬ 05

Правила
1. Для участі в завданнях потрібно бути постійним читачем блогу.
2. До участі в завданнях допускаються лише НОВІ роботи (ті, які не були опубліковані до моменту оголошення завдання).
3. На одне завдання можна подавати до трьох робіт.
4. Кожну роботу потрібно додати в Inlinkz (будуть відкриті до кінця прийому робіт) , та опублікувати у Вашому блозі ОКРЕМИМ ПОСТОМ, включивши до посту з роботою БАНЕР завдання та ПОСИЛАННЯ на наш магазин і пост з завданням.
5. Використання чіпборду у вашій роботі є обов'язковим. Безумовно, нам буде дуже приємно бачити ваші роботи виконані з використанням наших матеріалів.
5. Терміни подачі робіт до 30 червня 2018 року.
З вимогами закінчили, тепер про винагороди.
Кращі роботи завдань визначаються дизайн-командою. Переможець отримає запрошення подизайнити з нами та сертифікат на 150 грн. для покупок у нашому магазині. 
І НАОСТАНОК. Ми залишаємо за собою право розміщувати фото робіт-учасників конкурсів в галереї магазину та груп в соцмережах, тому заздалегідь подбайте про захист Вашого авторства - не забувайте поставити копірайт на фото.
Бажаємо вам натхнення та чекаємо на ваші роботи.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Залиште свій коментар