понеділок, 22 вересня 2014 р.

Хеловін наближається!!!

 

У ніч із 31 жовтня на 1 листопада світ відмічає свято Хеловіна. Це свято нечистої сили, яке походить із Америки і Канади. Дослівно Хеловін перекладається як надвечір'я всіх святих душ. Вважалося, що 31 жовтня мертві повертаються на землю, щоб оцінити справи своїх живих нащадків. Це був день, коли злі сили могли прийти у Наш світ і наробити злого: домові стукають у вікна і двері, відьми літають на мітлі по небу, чорти всіх лякають. Саме тому і придумали гарбуз у середині із свічкою, щоб їх відлякувати. Ще на пороги ставили їжу, щоб не злити нечисть. Потім це перейшло в пригощання дітей цукерками.
Зараз є такий модний сленг. Приходиш стукаєш у двері до сусідів, простих людей і кажеш:"Цукерки або смерть". І вони мають дати тобі гостинця. Ще люди перевдягаються у різні костюми, влаштовують карнавали, запалення багаття, гадання, розказування страшних історій.
Цьогоріч майстерня "Вензелик" підготувала хеловінський набір чіпбордів  – із відьмочками, павуками та павутинами, летючими мишами та іншими невід’ємними атрибутами цього свята. Запрошую вас переглянути серію листівок із ними. Деталі:

З вами була Орися 

2 коментарі:

Залиште свій коментар