понеділок, 26 січня 2015 р.

Скрапові стилі з "Вензеликом". Вінтаж.

Привіт, наші любі читачі!

Цьогоріч ми продовжуємо нашу "стильну" рубрику і сьогодні намагатимемось вас надихнути вінтажем. Але спочатку трохи історії. Вінтаж - це стиль, що несе відбиток часу. Це справжні речі минулої епохи або стилізація під них.
Зараз йде багато суперечок про те, який вік повинен бути у вінтажної речі. Але ми звикли називати вінтажним все, що відноситься до періоду часу з 20х-30х до 50х років минулого століття.
 Якщо говорити про стиль вінтаж стосовно до скрапбукінгу, то тут використовується саме стилізація робіт під вінтаж, тому  що справжні вінтажні речі навряд чи хтось буде використовувати в альбомах і листівках (хоча деякі щасливі володарки бабусиних скринь можуть собі це дозволити). Тому усі сучасні матеріали обов'язково штучно зістарюють. Таким чином вінтаж в скрапі - це псевдостаровинний стиль.
Ось його характерні особливості.
- палітра цього стилю передбачає використання відтінків коричневого, бежевого, кольору слонової кістки, приглушені бордовий, синій, блакитний, зелений. Гамма робіт найчастіше коливається від кремово-бежевого (світлий вінтаж) до досить темних (темний вінтаж).
- використання сучасних фотографій, оброблених в техніках минулого століття: чорно-білих або сепія. Можливе використання кольорових фотографій, якщо на них немає яскравих акцентів.
- візерунки як на шпалерах того часу, великі квіткові мотиви, смужка, горох. В якості фону можна використовувати нотні листи, газетні вирізки, імітацію старих листів і листівок. Для журналінгу переважає рукописний текст або друкарська машинка.
- прикраси як з бабусиної скрині. Це може бути мереживо і тканина, пожовклі, ніби від часу, металеві та гіпсові рамочки, куточки, фігурки, перлини, квіти, годинники.
Вінтажне натхнення - роботи від наших дизайнерів:
Сьогодні хочу надихати вас вінтажним панно, яке розповість про те, що в будь-яких темних смугах життя - справжня Леді завжди мріє танцювати, виблискувати і ловити миті щастя ...
В основу роботи покладенні старі книжкові сторінки. Між сторінками причаїлось бабусине мереживо, вирубка, серветки та сітка з квіткового магазину. На верхньому, фоновому книжковому аркуші -  паста, спрей, потертості і м'ятість. 
   
Зустрічайте! Головні герої!
Леді і її мрії у вигляді квітучих троянд (чіпборд "Вензелик" - "Троянда 02"), метеликів, паєток, легкості шифону та клаптів паперу, що символізують про різні етапи, злети й падіння. Вічний супутник будь-кого з нас- годинник ... хвилинки-квіточки, секунди-гудзики, миттєвості- падаючий мікробісер:
 
Кожен шар піднятий на гофрокартон, краї зістарені і трохи затоновані, усі поверхні вибілені грутом і зверху трішечки виділені золотим акрилом:
  
чіпборд "Троянда 02" забарвлений спреєм і за допомогою гарячого ембосінгу зістарений, таким чином абсолютно сучасне прикраса може стати шматочком "з минулого":
 
Багато пшиків і шарів
 

Anairda Kashef

 
В роботі використала фоновий чіпик Решітка 02

Tanya SonataJoy
Вінтажна рамка-панно з фото моєї матусіВикористано: 
Використано:


 
ВикористаноКраса врятує світ!
Творіть її разом з нами;)

2 коментарі:

  1. Масса восторга и эстетического удовольствия! Работы девочек выше всяких похвал!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякуємо, Маріє, за теплий коментар! Нам приємно, що наші старання не були марними.

      Видалити

Залиште свій коментар