пʼятниця, 20 березня 2015 р.

Скрапові стилі з Вензеликом. C&S.

Один з базових скрапових стилів має назву, яка говорить сама за себе - Clean and Simple, що означає «чисто і просто». Але нехай слово «просто» не вводить вас в оману, тому що стримані й елегантні роботи вимагають великої майстерності. Якщо охарактеризувати стиль однією фразою - "нічого зайвого!" У даному стилі варто приділяти увагу не матеріалам та їх фактурі, а композиції, її вивіреності. У роботі важливий не колір, а поєднання кольорів, що використовуються. 
«Clean and Simple» - єдиний стиль в скрапі, який має автора - Cathy Zielske (Кеті Зіелскі). Кеті Зіелскі - графічний дизайнер з США, автор книг зі скрапбукінгу і креативний директор журналу «Simple Scrapbooks». Скрапом вона займається з 2001 року і поєднала в ньому елементи графічного дизайну, створивши свій неповторний скрап-стиль; сьогодні він займає провідне місце в класифікації скрап-стилів і у нього багато шанувальників і послідовників. Ось тут блог Кеті Зіелскі.
Основні характеристики стилю Clean and Simple:
1.      Мінімум прикрас. Мінімум об'ємних елементів.
2.      Мінімум паперу з візерунками. Фон обов'язково однотонний, часто білий.
3.      Можуть використовуватися будь-які кольори, навіть яскраві та насичені.
4.      Головний акцент на фотографії. На сторінці може бути як одне фото, так і декілька.
5.  Дотримується вертикаль і прямі кути. Кілька фотографій розміщуються у вигляді сітки. Журналінг складається з великого заголовка і тексту, часто рукописного.
6.  Використовуються заготовки, що спрощують роботу: дироколи, тиснення, чіпборд, літери-наклейки, і т.д.
Clean and Simple хороший для сторінок, де потрібно зробити акцент на фотографіях. Завдяки однотонному фону, вирішується проблема з яскравими, кольоровими знімками. І цей стиль виручає, коли мало часу.
Порція C&S від наших дизайнерів.
А я уже готова к яркому и теплому солнцу!) Помог мне в этом чипборд "набор очков".Сердца - это символ любви и возможность сказать "спасибо" тому, кто нам дорог...

Через терни до зірок Набір зірочок
Яскравий день народження Набір повітряних кульок

А я начала подготовку к светлому празднику Пасхи.
Очень люблю собирать корзиночки с куличами для своих родных.
В этом году корзинки дополнят открытки с посылом праздника

Tanya SonataJoy


Дякуємо, що творите з Вензеликом!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Залиште свій коментар