пʼятниця, 3 квітня 2015 р.

Завдання №15

Привіт!

Вчора ми почали блог-хоп, присвячений Дню Матері. А сьогодні оголошуємо завдання на ту ж тему) 
До сказаного вчора немає чого і додати. Багато з нас, тут присутніх, вже є мамами, багато хто ні, але у кожного у серці є куточок, де живуть спогади з дитинства, яке повертається, коли ми приходимо до мами. 
В цьому завданні ми будемо чекати від вас робіт, які будуть присвячені Мамі - листівки, сторінки, альтер-скрапові подарунки. Головне, щоб з них було зрозуміло, кому вони адресовані.


Привет!
Вчера мы начали блог-хоп, посвященный Дню Матери. А сегодня обьявляем задание на ту же тему)
К сказанному вчера нечего и добавить. Многие из нас, здесь присутствующих, уже стали матерями, многие нет, но в сердце каждого есть уголок, где живут воспоминания из детства, которое возвращается, когда мы приходим к маме.
В этом задании мы будем ждать ваших работ, посвященных Матери - открытки, странички, альтер-скраповые подарки. Главное, чтобы было понятно, кому они адресованы. 


Загальні правила участі в завданнях від "Вензелика" тут.
Наголошуємо, що роботи на завдання потрібно викладати ОКРЕМИМ постом, в якому не буде інших робіт, і обов"язково розміщувати в цьому пості БАНЕР завдання та ПОСИЛАННЯ на магазин, та пост з завданням.Общие правила участия в заданиях от "Вензелика" здесь.
Напоминаем, что работы по заданию следует публиковать ОТДЕЛЬНЫМ постом, в котором не будет других работ, и обязательно размещать в этом посте БАННЕР задания и ССЫЛКУ на магазин и пост с заданием. Свої подарунки підготували і наші феї-трудівниці.Запрошений дизайнер Валентина FreedomМне захотелось сделать фото-рамочки для моей любимой мамочки и для мамы любимого мужа. В одной надпись на русском, во второй на украинском соответственно.
Для самого большого вдохновителя - Мамы!)Квіти для мами


Мамуся - найдорожча людина у моєму житті і саме для неї - найкращі букети і вся наша з донечкою любов.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Залиште свій коментар