вівторок, 21 квітня 2015 р.

Скрапові стилі з Вензеликом. Free Style.

Free Style - дослівно, «вільний стиль». Один з яскравих, відчайдушних і найвиразніших скрап-напрямків. Виразних тому, що в цьому стилі головна тема - особистість людини і її емоції.

 Це стиль свободи, фантазії, радості життя. Якщо мова йде про фотографії, для  цього стилю, то підійдуть і не самі "вдалі". Головне це безпосередність, більше творчості і виходу "за рамки". Адже подобається стиль якраз за контрасти сполучень і за сміливість, яка відчувається в роботах, за  свободу у виборі матеріалів. Можна обійтися мінімумом спеціальних матеріалів та інструментів. Або взагалі обійтися без них і використовувати в роботі підручні засоби.
Отже, основні характеристики:
- емоційність і динамічність;
- яскраві чисті кольори;
- використання будь-яких художніх прийомів;
- оформлення «від руки»;
- деяка недбалість;
- відсутність строгих геометричних розкладок.
Свобода в контексті фрістайлу зовсім не означає, що в рамках цього стилю дозволено все. Деякі правила і обмеження все ж є.
1. Ретельно підбирайте палітру. Пам'ятайте, що один колір повинен домінувати (основний колір), а інші тільки доповнювати. Намагайтеся не використовувати велику кількість яскравих і контрастних кольорів, оскільки не кожному під силу зробити гармонійну роботу при такому багатому колірному сполученні.
2. Використовуйте в роботі контраст текстур (напр. шорсткий і глянцевий папір), форм (прямокутні і округлі деталі), розмірів (великі і дрібні деталі), кольори (темний і світлий, яскравий і приглушений).
3. Не забувайте, що в кожній роботі має бути головний, центральний елемент: в сторінках - це обов'язково фотографія, в інших роботах - це може бути цікавий елемент (штамп, чіпборд, квітка і ін.). Всі елементи підпорядковані головному, вони тільки доповнюють його, не "забиваючи» його кольором і розміром.
4. У даному стилі вітається асиметрія, але треба стежити за тим, щоб вона була врівноваженою. Якщо відчуваєте, що одна сторона масивна, важка, то додайте елементи на протилежну сторону.
Саме фристайл, як ніякий інший стиль дає безмежний простір вашому творчому самовираженню і будить художника, дрімаючого всередині нас.
Порція вільного самовираження від нашої ДК:
Пока мы все дружно ожидаем весну- я окунулась в летние краски и сделала книжную закладку для дочери.
В своем фристайле смешивала микс- медийные техники с кружевами, блеском и нежностью из стиля "Shabby Chic".
 Вдохновляли: Фон 04, Набор метеликiв Шпон- одна из самых потрясающих новинок последнего релиза, а также, продукты от "Scrap Ego": паста с мраморной крошкой и спреи "Тутти Фрутти" с запахом.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Залиште свій коментар