неділя, 8 травня 2016 р.

Вітання з Днем матері від Орисі

Доброго дня, наші любі читачі!

Сьогодні друга неділя травня і в Україні відзначається - День матері. Мама, мамочка, матуся, ненька…Скільки слів і лише одне значення, значення, яке є наймісткішим з-поміж усіх слів у світі.
Дивлячись у дзеркало, помічаю, як стаю схожою на маму. Щось ледь уловиме: вираз обличчя, міміка, жести, очі. Ми завжди були різними, але з віком  виявляється подібність.  І лише з роками ми починаємо усвідомлювати  та розуміння того, що «світ починається з матері». Усі ми колись були малими. І перше, з чого розпочиналося наше пізнання світу, — то була щира материнська усмішка, тиха колискова пісня, лагідні очі й теплі мамині руки. Моя мама - найкраща, найдобріша, наймиліша, найгарніша, найвимогливіша… Це «най» можна продовжувати до безкінечності...

 

 
І, врешті-решт, наостанок хочеться сказати й про таке: ще ніхто не створив собі щастя, забувши рідну матір.  Як сильно не вабив би вас перебіг життєвих подій, як міцно не захоплював би вир насущних проблем — бережіть своїх мам, як зіницю ока. Оберігайте їх від образ, від турбот, від осуду. Знайдіть час відвідати найдорожчу людину в світі. Знайдіть слова вдячності, підтримки та любові. Бо нема на світі щасливіших дітей за тих, хто має живу матір!

З вами була Орися.


1 коментар:

  1. Дякую!!! Така чуттєва та натхненна листівка!!! Скільки б не казав слів любові і вдячності матусі, їх завжди мало!!!!!!

    ВідповістиВидалити

Залиште свій коментар