вівторок, 14 лютого 2017 р.

Завдання 47. ОЕ Серце.

Всім привіт!

Сьогодні свято всіх закоханих, це гарний привід виказати свої почуття. Робіть це разом з Вензеликом! В нас стартує нове завдання, обов'язковим елементом якого є серце. Тож, закохуємося у наш чіп разом з нашими дизайнерами!

Призом для запрошеного дизайнера у завданні буде сертифікат на чіпборд від "Вензелика" на 100 грн і додаткова знижка 30% на решту покупки. Крім того, всі учасники ТОПу отримають знижки на одну покупку в магазині на 25%, і ще один щасливчик буде вибраний рендомом і отримає 30% знижку.

Всем привет!
Сегодня праздник всех влюбленных, это прекрасный повод рассказать о своих чувствах. Делайте это вместе с "Вензеликом"! У нас стартует новое задание, в котором обязательный элемент - сердце.
Итак, давайте влюбляться в наш чип вместе с нашими дизайнерами!
Призом для приглашенного дизайнера будет сертификат на чипборд от "Вензелика" на 100 грн и дополнительная скидка 30% на остальную сумму покупки. Кроме этого, все участники ТОПа получат скидки на одну покупку в магазине на 25%, и еще один счастливчик будет выбран рендомом и получит 30% скидку.

В мене яскрава емоційна обкладинка artjournal. Ця робота про те, як важливо впускати кохання у своє серце, там воно проростає, робить нас щасливими. А ще про те, як вже хочеться весни!


Для обкладинки використала такий чіпборд:Я  з "серцем" для свого чоловіка. Це щоденник, обтягнутий м'якесенькою перфорованою шкірою. Використала наші чудові стімпанкові чіпики, покривши їх подвійним шаром ембосінгу.


                                              НАБІР СЕРДЕЦЬ СТІМПАНК                                                   


Немає коментарів:

Дописати коментар

Залиште свій коментар