четвер, 30 березня 2017 р.

Завдання 50. ОЕ - Тваринка

Доброго вечора, друзі!

Сьогодні у нас нове завдання з обов"язковим елементом - тваринкою.
Представник фауни може бути будь-яким, який вас надихає)
Правила участі у наших завданнях, як завжди, тут.

Можливо, Ви любите посидіти увечері з кішкою на колінах, чи радієте ранковим прогулянкам з вірним собакою, а може, у Вашої дитини є улюблений хом"ячок чи навіть плюшевий зайчик - скрапте про них і показуйте у нашому завданні!
Призом для запрошеного дизайнера у завданні буде сертифікат на чіпборд від "Вензелика" на 100 грн і додаткова знижка 30% на решту покупки. Крім того, всі учасники ТОПу отримають знижки на одну покупку в магазині на 25%, і ще один щасливчик буде вибраний рендомом і отримає 30% знижку.Добрый вечер, друзья!Сегодня у нас новое задание с обязательным элементом - животным.
Представитель фауны может быть любой, который Вас вдохновляет)
Возможно, Вы любите посидеть вечером с кошкой на коленях, или радуетесь утренним прогулкам с верной собакой, а возможно, у Вашего ребенка есть любимый хомячок или даже плюшевый зайка - скрапьте о них и показывайте в нашем задании!
Правила участия в заданиях, как всегда, здесь.

Призом для приглашенного дизайнера будет сертификат на чипборд от "Вензелика" на 100 грн и дополнительная скидка 30% на остальную сумму покупки. Кроме этого, все участники ТОПа получат скидки на одну покупку в магазине на 25%, и еще один счастливчик будет выбран рендомом и получит 30% скидку.

Натхнення від наших дизайнерів:
Орися

Використані матеріали:

Зробила вітальну листівочку з кумедненьким та бешкетним Вензелівським зайчиком))
 


Використані чіпики
Зайчик з квіткою,  Набір з бульбашкамиНабір флораГілочки

Чекаємо Ваших робіт до 1 травня

Немає коментарів:

Дописати коментар

Залиште свій коментар