четвер, 27 квітня 2017 р.

Завдання 52. Буяння зелені

Доброго вечора, друзі!

Весна вступила у свої права і кожен день дихає переможною силою життя.
Наше нове завдання - про буяння зелені.

Правила участі у наших завданнях, як завжди, тут.

Призом для запрошеного дизайнера у завданні буде сертифікат на чіпборд від "Вензелика" на 100 грн і додаткова знижка 30% на решту покупки. Крім того, всі учасники ТОПу отримають знижки на одну покупку в магазині на 25%, і ще один щасливчик буде вибраний рендомом і отримає 30% знижку.

Добрый вечер, друзья!
Весна вступила в свои права и каждый день дышит победной силой жизни.
Наше новое задание - о буйстве зелени.
Правила участия в заданиях, как всегда, здесь.Призом для приглашенного дизайнера будет сертификат на чипборд от "Вензелика" на 100 грн и дополнительная скидка 30% на остальную сумму покупки. Кроме этого, все участники ТОПа получат скидки на одну покупку в магазине на 25%, и еще один счастливчик будет выбран рендомом и получит 30% скидку.
Травень - це море зелені, листя, трави, все буяє соковитими фарбами, класно)))
І дари травня я використала в прямому сенсі - справжні листки стали окрасою 
ось такого еко-альбому і фоторамки. 


Використані чіпики:
Набір "Флора"                 Метелик 06
          
Так хочеться тепла, сонечка, та яскравої зелені навколо!! В своїй роботі я наче закликаю весну все ж таки прийти до нас, та зігріти наші домівки. Цією листівкою хочеться подарувати найдорожчий людині частинку сонечка та найкращі побажання.В роботі використала чудовий чіпборд від Вензелика:

Орися 
Травень – це країна пишної зелені. Трава і листя ще свіжі, яскраві, вони ще не покрилися спекотним пилом. А ще я люблю у травні відкрити навстіж вікна і слухати, як шумить за ними молоде листя.

Використаний чипборд

1 коментар:

Залиште свій коментар