вівторок, 4 квітня 2017 р.

Галерея Квітня.

Доброго дня, красунечки-майстрині!
Закінчився березень, дні стали тепліші, сонце яскравіше, а ми щастливіші. Тож усі вже прокинулись від зимової сплячки і ми оголошуємо підсумки нашої галереї березня, та початок галереї квітня.

Добрый день, красавицы-мастерицы!
Вот и закончился март, дни стали теплее, солнце ярче, а мы счастливее. Все уже проснулись после зимней спячки и мы объявляем итоги галереи марта и открытие галереи апреля.


Цього разу рендом вибрав майстриню під номером 2, і це - Яна з наймовірним альбомчиком, обов"язково зайдіть до неї та перегляньте цю красу. Вітаємо з перемогою, Ви отримуєте знижку на чіпборд від "Вензелика" 30%, та 15% на нечіпбордові позиції нашого магазину.

В этот раз рендом выбрал мастерицу под номером 2, и это - Яна, с неимоверным альбомчиком, обязательно зайдите к ней и полюбуйтесь этой красотой. Яна, поздравляем, Вы получаете скидку на чипборд от Вензелик 30%, и 15% на нечипбордовые позиции нашего магазина.Дякуємо за красу, яку ви робите з нашим чіпбордом, долучайтеся наступного місяця, бо від тепер призом буде сертифікат на суму 75 гривень. За один місяць від одного учасника приймається не більше 3 робіт. В своєму пості обов"язково додайте наш банер та пряме посилання на цей пост.


Спасибо всем за красоту, которую вы творите с нашим чипбордом. Присоединяйтесь к галерее апреля, с этого месяца призом будет сертификат на сумму 75 гривен. От одного участника принимаются не больше 3 работ. В своем посте обязательно разместите наш баннер и прямую ссылку на этот пост.
Дякуємо, що ви з нами, щасти вам!

Спасибо, что вы с нами.

2 коментарі:

  1. Дякую Вам за те що відмітили мою роботу! Мені дуже приємно!

    ВідповістиВидалити
  2. Не можу додати лінк ( раніше додавалла), перевірте будь ласка кнопочку
    https://vk.com/feed?w=wall362582422_272

    ВідповістиВидалити

Залиште свій коментар