субота, 13 травня 2017 р.

Натхнення до Дня Матері від Марини Флокси.

Усім вітання! ♥
Дуже вдячна Вензелику за запрошення подизайнерити, намагатимусь передать вам свій припіднятий творчий настрій.
В Україні свято Матері святкують в теплий весняний день - другу неділю травня, і це чудова нагода сказати мамам про свої почуття, подякувати за тепло їх рук, нагадати про свою любов і турботу. Я маю дві мами - рідну та секруху (її також поважаю та ціную, ну і називаю мамою)) То ж і листівочки у мене дві.
 
Вензелик має чудові заголовки для листівок до Дня матері: Любій мамусі, Найкращій на світі матусі та інші. То ж із задоволенням взялась творити, вкладаючи всю ніжність)
Заголовки покрила бузковими та білими дропсами.
 
Ну і яка ж листівка для мами без квітів? Мені запали в душу лавандові мотиви: поливалка з лавандою та ваза з квітами. А може то й не лаванда, а просто букет квітів, але я вирішила, що лаванді бути! Змочила чіпборди водою, щоб утворились розводи та підтьоки, пофарбувала спреями кількох бузоково-рожевих відтінків з перламутром та, після висихання, покрила глоссі. Виглядають чіпборди витончено й святково, а глазур поблискує на сонечку.
 
До лавандових натюрмортів дуже пасує мереживо. Тому я й додала до однієї листівки чіборд у вигляді мереживної серветки, а до іншої - з набору рамок використала маленькі елементи та зімітувала плетене мереживо, що звисає з полиці.

 
Сподіваюсь мамам сподобаються цьогорічні листівки. Адже балаую їх своїми листівками до кожного свята, а вони радіють, мов вперше. Це так мило))
 
Дякую, що були зі мною і велика подяка Вензелику за запрошення♥

Немає коментарів:

Дописати коментар

Залиште свій коментар