субота, 1 липня 2017 р.

Завдання 56. До 1 серпня.

Доброго дня, друзі!

Як проходить ваше літо? Відновлюєте внутрішні ресурси на природі? Подорожуєте? Чи хоча б проводити вихідні на дачі, ближче до води і свіжих ягід з куща?
Ми хочемо почути розвовіді про ваш відпочинок, ваші мандри, і для цього придумали наступне завдання. Воно буде тематичним - про подорожі, відпочинок, одним словом, про ВІДПУСТКУ)
Можете брати участь з будь-якими роботами, які зберігають теплі спогади про Ваш відпочинок, або будь-яким чином пов'язані з морем, мандрами і т.д. Обов'язковий елемент - коротка (або й не дуже, як прийде натхнення) розповідь про те, що таїть в собі Ваша робота.Добрый день, друзья!
Как проходит ваше лето? Возобновляете внутренние ресурсы на природе? Путешествуете? Или хотя бы проводите выходные на даче, ближе к воде и свежим ягодам с куста?
Мы хотим услышать о вашем отдыхе, ваших путешествиях, и для этого придумали следующее задание. Оно будет тематическим - о странствиях, отдыхе, словом, об ОТПУСКЕ)
Можете принимать участие с любыми работами, хранящими теплые воспоминания о вашем отдыхе, или каким-либо образом связанными с морем, странствиями и т.д. Обязательный елемент - краткий (или не очень, как уже душа пожелает) рассказ о том, что таит в себе Ваша работа.


Олена Базюк
Всім привіт!!!
Ви напевно також любите подорожувати?!
Я дуже люблю, завжди нові емоції, враження, знайомства,
інші люди, інша архітектура, звичаї...
І для таких подорожей я вирішила зробити холдер для сім’ї та
ще поновити обкладинки на паспорт.
Використані чіпики та трафарет:


Катя Супрун

Обязательно привожу с отпусков классные фотографии и оформляю их, в этот раз сотворилась рамочка на три фото.


Глядя на них вспоминаю ласковое море и тёплые вечера у костра.


И почему отпуск только раз в году?! Наверное, чтобы воспоминания о нем были слаще! 


В работе использовала чипборды из нового релиза, а так же давно полюбившиеся:
Sveta Udelis
Я дуже люблю мандри, особливо дикі). Ми всією сім"єю та друзями їдемо з наметами туди, де чисте повітря, та яскраві враження. Ці фотки саме з такої подорожі.В роботі чіпборд від Вензелика:


Чекаємо Ваших робіт до 1 серпня!
Ждем Ваши работи до 1 августа!

1 коментар:

Залиште свій коментар