вівторок, 26 грудня 2017 р.

Завдання ОЕ "Гілка"

Привітики!
Напередодні святкувань, з чудовим святковим натхненням та настроєм, ми до вас з останнім в цьому році завданням. Напевно, кожна домівка вже сяє новорічними вогниками, одягнена прикрасами та наповнена ароматом ялиночки... У вас теж так?

А наше нове завдання буде присвячене гілочці. Ми не обмежуємо вас ні в чому, єдиною умовою є - наявність у вашій роботі будь якої гілочки. А в новому релізі Вензелика ви знайдете багато гілочок для ваших неймовірних робіт. Отже, завдання ОЄ Гілка і для натхнення наша дизайн команда підготувала для вас дуже гарнезні роботи.
Олена Базюк
У мене дві святкові крафтові листівкиВикористані чіпборди
РАМКА
СНІЖИНКА
СНІЖИНКА
НАБІР СНІЖИНОК
НОВОРІЧНИЙ ВІНОЧОК
ЯЛИНКА
ТРАФАРЕТ

Катерина Супрун 
Праздничный привет всем) Ох, сколько приятных забот перед Новым годом! Я уверенна, что и у вас их много. Обязательно среди всех этих праздников найдите время и поучаствуйте в нашем новом задании! У меня для вас открытка с шейкером:
Для этой красоты мне понадобились такие чипики:

Євгенія Чунис

Хочу поділитись своєю роботою з одного дуже мегапозитивного мк, звичайно без гілочок і чіпів від улюбленого Вензелика не обійшлося

Чіпи, використані на обкладинці:
НАБІР ФЛОРА 26
НАБІР ФЛОРА 24
НАБІР З ПІДВІСКОЮ "ДОНЕЧКА"

Орися
В мене склалась вітальна різдвяна листівка із ялинковими гілками та шишками.

Використаний чіп
Рамка
Дзвіночки
Напис

Сподіваємось ми надихнули вас на створення шедеврів, приєднуйтесь до нашого завдання та показуйте свою скрапкрасу. Ми з нетерпінням чекаємо ваших робіт до 28 січня та нагадуємо, що переможець отримає знижку 30% , запрошення подизайнити з нами та сертифікат на 150грн для покупок у нашому магазині. Рендом також обере переможця, до якого поїде чіповий приз-сюрприз. Бажаємо вам натхнення
Дякуємо, що завітали до нас!2 коментарі:

Залиште свій коментар