вівторок, 1 травня 2018 р.

Завдання "In the forest" .

Привіт, друзі!
Зима нарешті відступила і природа нас занурила відразу в літо. Тому і завдання ми придумали  відповідне "In the forest" -  лісова тема, в якій повинне бути присутнім дерево в будь-якому вигляді (гілки, кора, листки текстура, силует, фото) або лісові звірі чи комахи.
 Робота нашого запрошеного дизайнера
Тисевич Анастасія
Сьогодні мені дуже приємно дарувати вам натхнення, особливо, тому що тема природи - моя найулюбленіша. Я сворила такий мінік-папочку, мені подобається такий формат альбомів, бо він дозволяє вмістити багато фото та зробити об'ємний декор. Наприклад, сюди можна вмістити 20 фоточок розміром 10*15 см, можна було й більше, але я вирішила зупинитися на цій кількості)))
На обкладинці оселилася така чудова величава Сова, а для назви альбому я взяла таку чудову фразу Счастье есть..., я обожнюю такі написи, а саме з цим створила вже не одну роботу.
Всередині оселилася така чудова Равликова сім'я. А композицію з листя і гілочок із скрап-паперу та вирубки чудово доповнюють чіпбордові Гілочки.
Дякую, що завітали до нас!
Неймовірного вам натхнення та теплої чудової весни!
Роботи нашої ДКТеплые деньки самое лучшее время сходить в лес и наслаждаться природой.
По нашему заданию я сделала панно на пяльцах с царицей леса - совушкой))
использовала:

Наше новое, лесное задание вдохновило на многослойную открытку. Чипики слегка покрыла кракелюром и получились симпатичные трещинки, особенно на спиле.В мене склалось панно "Ніч у лісі"Лес в первую очередь у меня ассоциируется с папой ( с усами на фото) и семейными поездками. Мы исколесили весь  Кавказ и моя память  полна очень трогательными и душевными воспоминаниями. 
Эта работа сделана про одну из наших поездок за ягодами. Мне было тогда лет 16 - 17, не больше.  Мы всей компанией сели перекусить) Я очень люблю такие спонтанные фотографии. Кто - то еще жует, кто  - то задумался)


У меня вышла коробочка "Open me" по мотивам "Алисы в стране чудес".
Хотелось её сделать живой  и с необычным решением элементов. Таким решением было сделать порхающие бабочки и свитки приклеенные ко дну коробки.Завдання надихнуло мене на створення лісового міскмедійного блокноту). Лісова тематика дуже цікава і відразу навіює роботу в еко стилі, кантрі і т.д., правда? Хочеться побільше натуральних матеріалів)
Правила
1. Для участі в завданнях потрібно бути постійним читачем блогу.
2. До участі в завданнях допускаються лише НОВІ роботи (ті, які не були опубліковані до моменту оголошення завдання).
3. На одне завдання можна подавати до трьох робіт.
4. Кожну роботу потрібно додати в Inlinkz (будуть відкриті до кінця прийому робіт) , та опублікувати у Вашому блозі ОКРЕМИМ ПОСТОМ, включивши до посту з роботою БАНЕР завдання та ПОСИЛАННЯ на наш магазин і пост з завданням.
5. Використання чіпборду у вашій роботі є обов'язковим. Безумовно, нам буде дуже приємно бачити ваші роботи виконані з використанням наших матеріалів.
5. Терміни подачі робіт до 31 травня 2018 року.
З вимогами закінчили, тепер про винагороди.
Кращі роботи завдань визначаються дизайн-командою. Переможець отримає запрошення подизайнити з нами та сертифікат на 150 грн. для покупок у нашому магазині. 
І НАОСТАНОК. Ми залишаємо за собою право розміщувати фото робіт-учасників конкурсів в галереї магазину та груп в соцмережах, тому заздалегідь подбайте про захист Вашого авторства - не забувайте поставити копірайт на фото.
Бажаємо вам натхнення та чекаємо на ваші роботи.


2 коментарі:

Залиште свій коментар