вівторок, 3 липня 2018 р.

Підсумки СП "Такі різні рамки" та галереї червня.

Привіт, привіт наши творчі колеги!
Поспішаємо підвести  нашого спільного проекту "Такі різні рамки" та галереї минулого місяця. Але про все по порядку.
 Хто ж у нас  потрапив в ТОП спільного проекту:

Не забуваємо прикрасити свій блог банером переможців. Дякуємо всім учасникам за ваші прекрасні роботи! А удача цього разу посміхнулась:
Іро, вітаємо запрошуємо подизайнити з нами та даруємо сертифікат на 150 гривень від магазину ВЕНЗЕЛИК. Напиши, будь ласка, нам на пошту irynavenzelyk@gmail.com листа з поміткою "СП" для отримання завдання і промокоду в магазин.
Переходимо до галереї червня:
Волею рандома переможцем стала Світлана Суслова  із експериментами на полотні.

Світлано, ти отримуєш сертифікат на 75 гривень на придбання чіпборда від Вензелика  та запрошення подизайнити з нами. Напиши, будь ласка, нам на пошту irynavenzelyk@gmail.com листа з поміткою "Галерея червня" для отримання промокоду.
Що до інших, не засмучуйтесь, адже, можливо, саме цього місяця вам пощастить, дякуємо, що обираєте наш чіпборд, залишайте свої чудові роботи з ним в наших лінках, не забувайте в своєму пості залишити пряме посилання на нашу галерею та її банер, і хай вдача вам усміхнеться).
Дякуємо усім  і чекаємо на нові чудові роботи в липні!


2 коментарі:

  1. Девочки, огромное спасибо, это моя первая победа и , поэтому, самая сладкая:-) Я очень сильно ждала результатов - и дождаласьдождалась:-) Постараюсь оправдать ваши ожидания:-) Спасибо!!!!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Вітаємо і дуже раді , що прикрасили своїми роботами наш СП!!

      Видалити

Залиште свій коментар