понеділок, 2 липня 2018 р.

Завдання " You, me & the sea".

Привіт!
Літо, це - та пора року, яку ми всі так довго чекаємо, це пора відпочинку і пригод від малого до великого. Ну і звичайно ж, найбільша пригода літа - море. У морі є щось приємне і красиве, в кольорах і атмосфері. Воно ніколи не буває одноманітним, нецікавим, бо щодня, навіть щохвилини воно різне. Таємниче, мінливе, неосяжне — воно хвилює душу, не залишає байдужим серце. Отже, тема нашого сьогоднішнього завдання морська тематика в будь-яких проявах. 

Роботи від нашої дизайн команди.
По нашему заданию у меня получился свадебный альбом в морском стиле)
Использовала чипборд: Заготовка 200*200, Заготовка 03

Лена Feniksun
Лето, так и шепчет о тёплых волнах, потому у меня сложилась романтичная Чековая книжка "Морское путешествие". В своих работах данного направления, я всегда стараюсь обыграть какой-то сюжет. Здесь - это МОРЕ, нежные отношения её к нему). Раскрыть тему мне помогли не только оттенки синего цвета, которые несомненно являются основными в палитре моря, но и замечательный чипборд: Коралл и рыбка - сразу настраивают на лад прохладной воды и морского бриза. Фоновый чип "в кружочек" - походит на морскую пену. "усы" - показывают, что книжка для джентльмена.Знак местоположения - так и зовёт в дальние морские пучины.В работе использовала: Набір стрілочок 04, Набір коралів 03, Набір "Жителі моря",Набір джентльмена, Фон 06

Катя Корн
К нашему заданию сделала страничку «Ты, я и море»😉


До нашого морського завдання зробила казковий альбом про море з русалонькою.В роботі використала: НАБІР "ЖИТЕЛІ МОРЯ", ВОСЬМИНІГ 1

У мене трохи дивна морська листівка :)
В мене склалась листівка в трохи незвичній як для морської тематики палітрі.
Яке ж літо без моря, правда?)
Назва нашого завдання мені навіяла романтики....
Острови, безліч квітів, білий пісок, шум моря...
Як вам така романтична картинка?)

Правила
1. Для участі в завданнях потрібно бути постійним читачем блогу.
2. До участі в завданнях допускаються лише НОВІ роботи (ті, які не були опубліковані до моменту оголошення завдання).
3. На одне завдання можна подавати до трьох робіт.
4. Кожну роботу потрібно додати в Inlinkz (будуть відкриті до кінця прийому робіт) , та опублікувати у Вашому блозі ОКРЕМИМ ПОСТОМ, включивши до посту з роботою БАНЕР завдання та ПОСИЛАННЯ на наш магазин і пост з завданням.
5. Використання чіпборду у вашій роботі є обов'язковим. Безумовно, нам буде дуже приємно бачити ваші роботи виконані з використанням наших матеріалів.
5. Терміни подачі робіт до 30 червня 2018 року.
З вимогами закінчили, тепер про винагороди.
Кращі роботи завдань визначаються дизайн-командою. Переможець отримає запрошення подизайнити з нами та сертифікат на 150 грн. для покупок у нашому магазині. 
І НАОСТАНОК. Ми залишаємо за собою право розміщувати фото робіт-учасників конкурсів в галереї магазину та груп в соцмережах, тому заздалегідь подбайте про захист Вашого авторства - не забувайте поставити копірайт на фото.
Бажаємо вам натхнення та чекаємо на ваші роботи.Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Залиште свій коментар